صفحه اصلی خبر اخبــار کوتاه نخستین دورۀ جشنوارۀ درخشش در انتشارات علمی و فرهنگی برگزار می شود

نخستین دورۀ جشنوارۀ درخشش در انتشارات علمی و فرهنگی برگزار می شود

  • خبر
  • اخبــار کوتاه
  • 1604
  • 09 به‍ 1397
  • چاپ

 

 

 

به میزبانی انتشارات علمی و فرهنگی نخستین دوره جشنواره بزرگ  درخشش  ویژۀ چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی برگزار می شود.

روابط عمومی انتشارات علمی و فرهنگی اعلام کرد  نخستین دوره جشنوارۀ فرهنگی هنری  درخشش ویژۀ چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به میزبانی انتشارات علمی و فرهنگی برگزار می شود .

گفتنی است جشنوارۀ درخشش که با مشارکت تعدادی از وزارتخانه ها، سازمان ها و نهادهای علمی ، فرهنگی و هنری برگزار می شود بنا دارد در دوره نخست خود در حوزه داستان انقلاب اسلامی ، آثار برگزیده و شایسته تقدیری که از میان ۱۸۰ اثر داستانی ارسال شده به دبیرخانه این جشنواره انتخاب شده اند را معرفی کند.

در دوره های بعدی این جشنواره حوزه عکس، فیلم مستند و سرودهای انقلابی نیز در دستور کار قرار خواهد گرفت.

اسامی تعدادی از وزارتخانه ها و سازمان های که در برگزاری جشنواره درخشش مشارکت دارند به این شرح است:

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، وزارت تعاون، کار و رفاه احتماعی، وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران ، سازمان تامین اجتماعی ، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس، باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت ، بنیاد شهیدو امور ایثارگران ، مجمع ناشران انقلاب اسلامی، بنیاد شعر و ادبیات داستانی ، خانه کتاب ، نهادکتابخانه های عمومی کشور، مرکز اسناد انقلاب اسلامی ، مرکز گسترش سینمای  مستند و تجربی ، انجمن عکاسان انقلاب اسلامی.

شایان ذکر است آیین پایانی نخستین دوره جشنواره درخشش ساعت ۱۵ روز سه شنبه ۹ بهمن در محل انتشارات علمی و فرهنگی برگزار می شود.

بررسی و نظرات

فرم ارسال نظر