صفحه اصلی خبر ویژه‌های علمی و فرهنگی ویژه برنامه های انتشارات علمی و فرهنگی به مناسبت هفتۀ کتاب اعلام شد

ویژه برنامه های انتشارات علمی و فرهنگی به مناسبت هفتۀ کتاب اعلام شد

  • خبر
  • ویژه‌های علمی
  • 1529
  • 21 آب‍ 1396
  • چاپ

    

 

 

ویژه برنامه های انتشارات علمی و فرهنگی به مناسبت بیست و پنجمین دورۀ هفتۀ کتاب اعلام شد.

به منظور گرامی­داشت هفتۀ کتاب و تحقق هرچه بهتر مضمون «آیندۀ روشن و خانوادۀ کتابخوان» که شعار این دوره از هفتۀ کتاب است ، کلیۀ فروشگاه­های انتشارات علمی و فرهنگی از امروز تا تاریخ 30 آبان 1396 از خانواده­ها و کودکان و بزرگسالان کتابخوان با تخفیف های ویژه بیست تا چهل درصدی در قیمت محصولات فرهنگی خود، چون کتاب، لوازم التحریر و بازی­های فکری و آموزشی استقبال خواهند کرد.

هم چنین برگزاری آیین اختتامیۀ سومین دورۀ جشنوارۀ نشان دهخدا که به بررسی آثار اعضای هیئت­های علمی دانشگاه های سراسر کشور در حوزۀ علوم انسانی اختصاص دارد، نیز از دیگر برنامه های انتشارات علمی و فرهنگی است که در روز چهارشنبه 24 آبان و با حضور اندیشمندان و فرهیختگان حوزه­های علوم انسانی، به معرفی کتاب­ها و نویسندگان برتر این دوره خواهد پرداخت.

اهدای کتاب به کتابخانه­های عمومی مناطق محروم، به جهت فراهم کردن امکان مطالعه برای اقشار کم برخوردار جامعه، از دیگر برنامه های انتشارات علمی و فرهنگی در هفتۀ کتاب است که این طرح با همکاری نهادهای متولی انجام خواهد شد.

شایان ذکر است که فروشگاه های انتشارات علمی و فرهنگی همه روزه (به غیر از جمعه ها) از ساعت 9 صبح تا 9 شب پذیرای بازدیدکنندگان خواهند بود . هم چنین فروشگاه مرکزی نیز جمعه­ها هم از ساعت 4 بعد از ظهر تا 9 شب به روی علاقه مندان گشوده است.

نشانی فروشگاه ها :

فروشگاه مرکزی: خیابان آفریقا، بین گلشهر و ناهید ، ابتدای کوچه گلفام، تلفن22024240

فروشگاه شماره1 : خیابان انقلاب ، رو به روی در اصلی دانشگاه تهران تلفن66400786

فروشگاه شماره 2 : میدان هفت تیر،خیابان کریم خان، تلفن 88343806

فروشگاه شماره 3 : خیابان کارگر شمالی،روبروی پارک لاله،نبش کوچه ستاره، تلفن66925622

بررسی و نظرات

فرم ارسال نظر