صفحه اصلی خبر اخبــار کوتاه آیین اختتامیۀ دورۀ اول آکادمی پرندۀ آبی برگزار می شود

آیین اختتامیۀ دورۀ اول آکادمی پرندۀ آبی برگزار می شود

  • خبر
  • اخبــار کوتاه
  • 4511
  • 13 شه‍ 1396
  • چاپ

آکادمی داستان پرندۀ آبی با هدف آموزش رشته­های مختلف داستان‌نویسی برای مخاطب کودک و نوجوان در تیر ماه ۱۳۹۵ افتتاح گردید. در این دوره بیش از شصت هنرجو طی سه ترم در کارگاه­های رمان (اتاق تجربه) با تدریس آقای فریدون عموزاده خلیلی، کارگاه خلق کتاب تصویری با تدریس آقای سید نوید سید علی اکبر و خانم هدی حدادی و کارگاه فانتزی با تدریس آقای آرمان سلاح ورزی با اصول نگارش برای کودک و نوجوان آشنا شده و به خلق اثر پرداختند.

با پایان دورۀ  اول، انتشارات علمی و فرهنگی در نظر دارد طی مراسمی که در روز چهارشنبه ۱۵ شهریور از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در مکان فروشگاه پرندۀ آبی برگزار خواهد شد ضمن تقدیر از اساتید آکادمی داستان، گواهینامۀ پایان دورۀ هنرجویان را اعطا نماید.

لازم به ذکر است که ثبت‌نام دورۀ دوم آکادمی داستان پرندۀ آبی از اول شهریور شروع شده و کارگاه­­های نویسندگی خلاق، خلق کتاب تصویری با موضوع بازآفرینی، ویراستاری کتاب کودک، شعر کودک و  از مهر ماه برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان به شرکت در کارگاه‌های دورۀ دوم آکادمی می­ توانند با شماره تلفن ۸۸۶۶۵۷۳۴ تماس حاصل نموده و یا به آدرس masumyazdani@gmail.com ایمیل ارسال نمایند.

 

مکان برگزاری آیین اختتامیه آکادمی داستان پرندۀ آبی: خیابان آفریقا، بین گلشهر و ناهید، کوچۀ گلفام، فروشگاه مرکزی انتشارات علمی و فرهنگی (پرندۀ آبی)

بررسی و نظرات

فرم ارسال نظر