صفحه اصلی خبر اخبــار کوتاه دومین دوره آکادمی داستان کودک و نوجوان برگزار می شود

دومین دوره آکادمی داستان کودک و نوجوان برگزار می شود

  • خبر
  • اخبــار کوتاه
  • 2821
  • 24 شه‍ 1395
  • چاپ

 کارگاههای این دوره، اتاق تجربه (رمان کودک و نوجوان)، کارگاه رمان فانتزی و کارگاه خلق کتاب تصویری کودک(در تیم­های دو نفره تصویرگر_ نویسنده) می­باشد. استادان راهنمای کارگاهها آقای فریدون عموزاده، خانم هدی حدادی، آقای سید نوید سید علی اکبر و آقای آرمان سلاح ورزی هستند.

این کارگاهها در قالب ۱۰ جلسه ترميك برگزار شده و شيوه­ي ­آموزش كارگاهي است. در پایان دوره انتشارات با نویسندگانی که اثرشان توسط اساتید تایید شده قرارداد بسته و با پرداخت حق التالیف، اقدام به چاپ اثر خواهد نمود.

کارگاهها در روزهاي چهارشنبه (ساعت ۱۳ تا ۱۶ كارگاه كتاب تصويري) و روزهاي پنج شنبه (ساعت ۹ تا ۱۲ كارگاه رمان نوجوان و ساعت ۱۳ تا ۱۶ كارگاه فانتزي) برگزار مي­شود. مهلت ارسال مدارک تا ۱۵ مهرماه و شروع كلاسها از تاريخ ۲۸ مهر ماه خواهد بود.

شرايط شركت در كارگاههاي آكادمي عبارت است از:

  1. ارائه سه نمونه داستان كه حداقل يكي از آنها در ارتباط با موضوع كارگاهي باشد كه هنرجو قصد شركت در آن را دارد. (تصويرگران داوطلب شركت در كارگاههاي كتاب تصويري بايد سه نمونه كار تصويري ارائه دهند.)
  2. حداقل سن ۱۷ سال
  3. تكميل فرم درخواست كارگاه
  4. پرداخت شهريه

 علاقمندان می­توانند براي اطلاعات بيشتر در روزهاي چهارشنبه و پنج شنبه با شماره تلفن ۸۸۶۶۵۷۳۴ (دبيرخانه آكادمي) تماس گرفته و یا به آدرس آكادمي:  flacademy@elmifarhanghi.ir  ایمیل بزنند.

بررسی و نظرات

فرم ارسال نظر