صفحه اصلی خبر اخبــار کوتاه ثبت نام در کارگاه های آکادمی داستان کودک و نوجوان تا 31 خرداد ماه تمدید شد

ثبت نام در کارگاه های آکادمی داستان کودک و نوجوان تا 31 خرداد ماه تمدید شد

  • خبر
  • اخبــار کوتاه
  • 5052
  • 17 خر 1395
  • چاپ

آکادمی داستان نویسی کودک ونوجوان که برای اولین بار در انتشارات علمی وفرهنگی و زیر نظر فریدون عموزاده خلیلی و با حضور اساتیدی همچون طاهره ایبد،هدی حدادی،مهدی رجبی،نوید سید علی اکبر، مرجان فولادوند و آرمان آرین و سایر اساتید، تشکیل می شود امسال در ۴ رشته نویسندگی هنرجو می پذیرد.کارگاه کتاب بازآفرینی،کارگاه کتاب تصویری،کارگاه فانتزی،اتاق تجربه رمان نوجوان از جمله کارگاه­هایی است که در این آکادمی تدریس خواهد شد.

شرایط شرکت در کارگاه های آکادمی عبارتند از:

۱.ارائه سه نمونه داستان که حداقل یکی از آن ها در ارتباط با موضوع کارگاهی باشد که هنر جو قصد شرکت در آن را دارد(تصویر گران داوطلب شرکت در کارگاه های کتاب تصویری باید سه نمونه کار تصویرگری ارائه کنند) که مهلت ارسال این آثار تا ۳۱ خرداد ماه تمدید شد.

  1. حداقل سن ۱۷ سال می باشد(شرایط شرکت نوجوانان زیر ۱۷ سال در فراخوان دیگر در سایت انتشارات موجود است).

۳.تکمیل فرم درخواست حضور در کارگاه

۴.پرداخت شهریه تعیین شده

کارگاه های آکادمی در قالب ۱۰ جلسه ترمیک برگزار می شود،شیوه آموزش به صورت کارگاهی است و هنر جو در طول ۱۰ جلسه در تعامل با استاد راهنما و سایر هنرجویان فرایند نوشتن داستان را به صورت تجربی و گام به گام طی می کند و در پایان کارگاه داستان خود را کامل خواهد کرد.

 اولین دوره کارگاه های آکادمی داستان نویسی در تابستان ۱۳۹۵ برگزار خواهد شد ودر پایان دوره ها به شرکت کنندگان موفق گواهینامه  پایان دوره اهدا خواهد شد و همچنین آثار قابل قبول در این دوره که موفق به کسب گواهینامه شده اند توسط انتشارات علمی وفرهنگی چاپ خواهد شد.
جلسه توجیهی این کارگاه ها روز پنج شنبه 20 خردادماه در ساعت 10 صبح در محل انتشارات علمی و فرهنگی تشکیل خواهد شد.

علاقه مندان می توانند برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۶۶۵۵۲۵ تماس بگیرند یا سوالات خود را به نشانی الکترونیکی flacademy@elmifarhangi.ir ارسال کنند .

نشانی انتشارات علمی و فرهنگی( آکادمی داستان )  :

تهران- خیابان آفریقا- نرسیده به چهارراه شهید حقانی- کوچه کمان – پلاک ۲۵- کد پستی ۱۵۱۸۷۳۶۳۱۳

بررسی و نظرات

فرم ارسال نظر