صفحه اصلی خبر اخبــار کوتاه جشنوارۀ پرنده آبی برگزیدگان خود را معرفی می کند

جشنوارۀ پرنده آبی برگزیدگان خود را معرفی می کند

  • خبر
  • اخبــار کوتاه
  • 3585
  • 08 خر 1395
  • چاپ

آیین اختتامیه  جشنوارۀ پرنده آبی، که توسط واحد کودک ونوجوان  انتشارات علمی و فرهنگی و با هدف تشویق و حمایت از تألیف و تولید کتاب های ادبی با موضوع کودکان  خاص صورت گرفته است برگزار خواهد شد.

در این مراسم منتخبان دو مسابقه ادبی انتشارات علمی وفرهنگی معرفی خواهند شد، مسابقه  بچه های آبی که شامل آثاری با موضوع کودکان با نیازهای خاص همچون معلولیت ، کم توانی ، آسیب های اجتماعی ، کودکان کار و بچه های طلاق در قالب داستان چاپ نشده و کتاب چاپ شده است جوایز خود را دریافت خواهند کرد ودیگری معرفی و اهدای جایزه به برگزیدگان مسابقه رمان تـألیفی که در پاییز سال گذشته توسط انتشارات علمی وفرهنگی اعلام شده بود.

بخش کودک و نوجوان انتشارات علمی و فرهنگی ( کتاب های پرندۀ آبی) اعلام کرد در این مراسم که با اهدای جایزه به منتخبین نهایی این جشنواره همراه است ، دکتر علی ربیعی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی نیز حضور خواهد داشت .

گفتنی است که آثار ارسالی به این جشنواره در دو بخش بچه های آبی و رمان تألیفی ، توسط هیئت داوران متشکل از متخصصین و صاحب نظران ادبیات کودک و نوجوان مورد بررسی و داوری قرار گرفته است.

این مراسم روز دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ در مجموعه فرهنگی ورزشی نگین غرب واقع در خیابان آزادی، ابتدای جیحون، جنب پارک آیینه و از ساعت ۱۷ تا ۱۹ برگزار خواهد شد .

بررسی و نظرات

فرم ارسال نظر