صفحه اصلی خبر اخبــار کوتاه آکادمی داستان کودک و نوجوان تشکیل شد

آکادمی داستان کودک و نوجوان تشکیل شد

  • خبر
  • اخبــار کوتاه
  • 4109
  • 20 ار 1395
  • چاپ

بنابراین گزارش، آکادمی داستان کودک و نوجوان انتشارات علمی و فرهنگی در نخستین سال تأسیس خود که در تابستان سالجاری برگزار خواهد شد در ۴ رشته نویسندگی (کارگاه فانتزی، اتاق تجربه رمان نوجوان، کارگاه بازآفرینی، کارگاه کتاب تصویری (برای نویسندگان و تصویرگران) هنرجو می­ پذیرد.

اساتید راهنمای کارگاه های اشاره شده را اساتیدی چون، هدی حدادی، مرجان فولادوند، طاهره ایبد، نوید سیدعلی اکبر، مهدی رجبی، آرمان آرین و فریدون عموزاده خلیلی بر عهده دارند.

این گزارش می افزاید: شرایط حضور در کارگاه های آکادمی منوط به ارائه سه نمونه داستان که حداقل یکی از آنها در ارتباط با موضوع کارگاهی باشد که هنرجو قصد شرکت در آن را دارد (تصویرگران داوطلب شرکت در کارگاه­های کتاب تصویری باید سه نمونه کار تصویرگری ارائه کنند)، حداقل سن ۱۷ سال (شرایط شرکت نوجوانان زیر ۱۷ سال در فراخوان بعدی اعلام می­شود و همچنین تکمیل فرم درخواست حضور در کارگاه و پرداخت شهریه عنوان شده است.
آدرس ایمیل جهت ارسال آثار flacademy@elmifarhangi.ir  عنوان شده است.

شیوه آموزش، کارگاهی است و هنرجو در طول ۱۰ جلسه در تعامل با استاد راهنما و سایر هنرجویان فرایند نوشتن داستان را به صورت تجربی و گام به گام طی می­کند و در پایان کارگاه داستان خود را کامل خواهد کرد.

در کارگاه کتاب تصویری، کار زیر نظر استادان راهنما در تیم­های دونفره (نویسنده ـ تصویرگر) پیش می­رود.

آثار قابل قبول هر دوره که موفق به کسب گواهینامه گردیده اند، در شورای ارزیابی انتشارات علمی و فرهنگی بررسی می­شود و در صورت تصویب، چاپ خواهند شد. انتشارات برای چاپ این آثار با نویسنده (یا تصویرگر) قرارداد منعقد و حق التألیف پرداخت خواهد کرد.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شركت در آکادمی می توانند به سایت www.elmifarhangi.ir  مراجعه و یا با شماره تلفن ۸۸۶۶۵۵۲۵ تماس حاصل نمایند.


بازتاب این خبر را در خبرگزاری ها و سایت های خبری      مهر              برنا               میزان                آنا            ایسکانیوز                بولتن     و   روزنامه های          ایران         ابتکار        بخوانید. 

بررسی و نظرات

فرم ارسال نظر